Apie Mus

Arteta.lt - nauja, kūrybinga, inovatyvi, pulsuojanti nuo pradžios iki galo

Esame pasiruošę padėti Jums susikurti komfortą kasdienybėje. Namuose, versle, ofise, automobilyje, kur bebūtumėte.

Mes norime, kad kokybiškos technologijos būtų pigesnės ir prieinamos visiems! Pas mus rasite žinomus prekės ženklus už puikią kainą. Elektronika, telefonai, garso ir vaizdo technika, smulki butinė technika ir smulkmenos gerinančios kasdienį komfortą. Ko tik širdis geidžia!

 

Kodėl mes, kodėl ARTETA?

Mes naujagimis šeimos verslas, maža visuomenės ląstelė siekianti būti socialaus verslumo pavyzdžiu. Puoselėdami puikius santykius šeimoje, siekdami augti ir toublėti kaip asmenbyės, tokiomis pačiomis vertybėmis pildome savo verslą ir jo pagrindinį rėmėją - pirkėją.

Esame visiškai skirtingi, turime skirtingus įgūdžius, priklausome skirtingoms kartoms, tačiau įkvepia tai, jog pažįstam vienas kitą “visą gyvenimą” ir galime būti betarpiška pagalba, papildymu, palaikymu. Visi turime skirtingas patirtis ir čia, Arteta.lt, jos susilieja į vieną bendrą veiklą į kūrybinį malonumą. Augam kartu, mokomės nepatirų dalykų kartu ir džiaugiamės kartu. Šiandien mums svarbus pasisekimas, ir verslo tikslų pasiekimas, dirbame komandoje, pasiskirstome užduotis ir esame atsakingi už tai, ką darom, ką kuriam, ir ką įgyvendinam. Mūsų vertybės - nuoširdus atvirumas, ryžtingas veržlumas, besąlygiškas sąžiningumas, meilė darbinei veiklai - yra mūsų pamatas.

 

MB Rūtelės

Įmonės kodas: 306201397
Adresas: Dvaro g. 10, Rūtelių k., LT-75448 Šilalės r.